عضویت جدید ورود اعضا
 
درباره فروش اقساطی مادیران

فروش اقساطی محصولات مادیران: گامی در جهت تامین رفاه و رضایتمندی مصرف كنندگان.
گروه مادیران با سال‌ها تجربه در تامین رضایت مصرف کنندگان کالاهای الکترونیکی و دیجیتالی، مصمم است که سازگاری بین قیمت محصولات خود با قدرت خرید عامه مردم را به نحوی توسعه دهد که خانواده‌های کارمند و سایر افرادی که از درآمد ماهانه مرتب و مطمئن برخوردار هستند با ساده‌ترین شرایط ممکن به محصولات مادیران دسترسی داشته باشند. بدین منظور واحد فروش اقساطی مادیران از ابتدای آبان 1386 تاسیس شده است. خدمات فروش اقساطی در حال حاضر شامل تلویزیون های LCD با مارک X.VISION و Sharp، مانیتورهای LG و مانیتورهای AOC می‌باشد و به کلیه کارکنان و بازنشستگان محترم دولت و بخش خصوصی و صاحبان مشاغل آزاد تعلق می‌گیرد.
متقاضیان خرید اقساطی، پس از طی یک پروسه کوتاه اداری کالای مورد نظر را در محل اقامت خود (فعلاً در تهران و حومه) تحویل خواهند گرفت و در صورت نیاز، از خدمات شبکه گسترده گارانتی و خدمات پس از فروش مادیران استفاده خواهند کرد.
برنامه ما این است که در آینده ای نزدیک، امکان خرید اینترنتی و اقساطی کلیه محصولات مادیران را فراهم کنیم. مطمئن هستیم که همکاری شما در رعایت دقیق شرایط و مقررات فروش اقساطی و پرداخت به موقع اقساط ماهیانه، ما را در توسعه و استمرار این خدمات یاری خواهد داد.
 
     
Copyright © 1999-2016 Maadiran Group, Inc. All rights reserved. English
English